خرید|افزونه Interlinks Manager مدیریت و بهینه سازی لینک‌های داخلی سایت های وردپرسی|

سئو وردپرس,بهینه سازی لینک‌های داخلی,استراتژی‌های SEO,Interlinks Managerافزونه Interlinks Manager مدیریت و بهینه سازی لینک‌های داخلی سایت های وردپرسی|50280542|gma40204795|
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع افزونه Interlinks Manager مدیریت و بهینه سازی لینک‌های داخلی سایت های وردپرسی می باشد.

لینک‌های داخلی یکی از مهم‌ترین استراتژی‌های SEO است که در صورتی کارآمد و موثر خواهد بود که این لینک‌ها از ساختار صحیحی پیروی کنند. واضح است که تولید لینک‌های داخلی برای یک وب سایت با ۳۰۰ تا ۴۰۰ مقاله کار آسانی نیست اما افزونه مدیریت لینک‌های داخلی به شما کمک می‌کند تا به صورت خودکار این لینک‌ها را برای وب سایت وردپرسی خود تولید کنید.


صفحات بازدید شده از وب سایت شما زمانی که بخواهید محصولی را بفروشید، محصولات جدید را معرفی و بررسی کنید، تبلیغات سایتتان را بفروشید و … بسیار مهم است. افزونه مدیریت لینک‌های داخلی با تولید هوشندانه و خوش ساختار لینک‌ها به شما کمک می‌کند تا کاربر را با وب سایت‌تان بیشتر درگیر کنید.


باید توجع داشت که این لینک‌های داخلی برای موتورهای جستجو بسیار مهم هستند.


افزونه Interlinks Manager تمام نیازهای شما برای بررسی لینک‌ها را برطرف کرده و یک رابطه هوشمندانه را برایتان به ارمغان می‌آورد. این افزونه با ابزارهای سنجش میزان کلیک هر لینک، ایجاد لینک‌های داخلی هوشمند و ابزارهای متنوع دیگر به شما در افزایش بازدید کننده کمک بسیاری می‌کند.


از امکانات افزونه Interlinks Manager می توان به موارد زیر اشاره کرد:

و بسیاری موارد دیگر که با نصب این افزونه وردپرسی به آن دست پیدا خواهید کرد.